Reference

Aneb příběhy našich klientů…

Baví mě, že do toho Jirka s Lukášem jdou naplno. Na mém kurzu bylo vidět, slyšet i cítit, že je NLP vtáhlo. Kluci ale nezůstali jen u toho, co jsme dělali na kurzu – zkoumají NLP z různých úhlů pohledu a dál se vzdělávají. Líbí se mi jejich aktivita, akčnost a ambice používat NLP maximálně efektivně. Účastníci jejich workshopů i klienti si můžou být jistí, že jim kluci věnují veškerou svou pozornost a plné nasazení.

Kristína Klimszová

NLP lektor, NLPtraining.cz

Dlouhou dobu jsem přemýšlela, jak přestat kouřit, ale i přes mé opakované pokusy se mi přestat nepodařilo. Když se mi začaly nabalovat zdravotní problémy, hodně mě to omezovalo i v soustředěnosti na práci. Zpočátku jsem se bála, že mi Lukáš bude říkat, že mám zkusit to i ono, že se mám vyhýbat kuřákům, že si mám dávat peníze, které za cigarety utratím, stranou – ale nic z toho řečeno nebylo. Po hodinovém sezení je výsledek takový, že na cigaretu už nemám ani chuť, ani náladu a vůbec to nechápu, prostě ten den jsem kouřit přestala, aniž by mi bylo ubližováno nebo něco upíráno a aniž bych cítila jakýkoliv abstinenční příznak, čehož jsem se bála nejvíc. Byla to moje svobodná volba.

Zjistila jsem,že se můžu svěřit do rukou někomu jinému a  nechat se jím vést cestou, kterou vlastně chci i já sama, nestydět se za to, že mi  ji někdo jiný prostě jenom tak ukázal. Mám pocit, že jsem vyhrála. Určitě se nebojte, nestyďte a zkuste to – dáte to a navíc na sebe budete pyšní :-).

Jaroslava Zídková

Brilantní Účetní, Individuální setkání

Není neobvyklé, když po dokončení studií, začnete přemýšlet, co dál. A zda směr, který jste si vybrali, pro vás bude ten správný. Pro mne se stalo v tomto období nejčastější slovo „nevím“ a otázky: „Nevím, čemu se chci v životě věnovat, co je správné a co bude.“ Svazoval mě strach, že si vyberu špatně. Zkušenost s NLP mi dala to, co jsem potřebovala, a to impusl začít, věřit svému úsudku a přestat se bát. Pořád jsem jen přemýšlela a nemohla se pohnout z místa. Teď mám za sebou pár prvních kroků a těším se na další. Tak pokud si také nevíte rady kudy dál, prostě to zkuste!

Stanislava Bílková

Project Manager, Individuální setkání

O NLP jsem se dozvěděla od Lukáše v době, kdy jsem se uvnitř sebe sama rvala s několika problémy a chtěla je vyřešit, ale neměla jsem asi dost odvahy se tím zabývat. Z počatku jsem k NLP byla skeptická, ale potom co jsem díky Lukášovi v sobě našla odpověď na své problémy, nebo spíše na otázky, jsem byla velice mile překvapena. Po naší schůzce jsem odcházela s pocitem, že mám v těch svých vnitřních „šuplíčcích“ o něco málo uklizeno.  Po nějaké době jsem absolvovala další NLP cvičení a opět jsem ve zmiňovaných šuplíčcích trochu poklidila a hlavně jsem odcházela s pocitem vnitřního klidu. Všechny problémy jako by najednou „nebyly“ a já měla tendenci se stále jen usmívat. Všem chci jak Lukáše, tak Jirku moc vřele doporučit, protože díky nim budete odcházet usměvaví a s pocity, které se jen tak neobjeví. 🙂

Michaela Měchurová

Sales specialista, Individuální setkání

Cítím, že nehty si trhám méně a přišel jsem na to že si je trhám i díky jiným kotvám. Tj. teď pracuji na nalezení další kotvy.
Děkuji moc Jirko, za mě to bylo super, moc jsem si to užil a věřím tomu, že nám to vše hodně změní život.

Tomáš Drdla

Webdesignér na volné noze

Spolupráce s Jirkou pro mě byla velice zajímavá a přínosná. Během setkání jsme se zaměřovali především na důležité výzvy v mém životě. Z identifikování a práce s myšlenkovými programy, které si s sebou v životě nesu, jsem byl nadšený.
NLP techniky byly funkční a pomohly mi se osobně posunout dál. Vyřešili jsme například mou nervozitu objevující se při vystupování před větším počtem lidí a také jsem se naučil ovlivňovat své vyjadřování díky změně pozice těla. Některé techniky jsem začal sám používat v každodenním životě.
Myslím si, ze správná aplikace NLP technik je velice účinná a přitom dobře uchopitelná věc, která má potenciál pomoci v životní cestě spoustě lidem, a proto spolupráci s Jirkou vřele doporučuji.

Jan Havlena

IT kouč

Posledních pár měsíců jsem měl problémy se soustředit při trénování bojových umění. Neustále jsem přemýšlel nad prací a jinými povinnostmi. Což často vedlo k tomu, že jsem prostě trénink přeskočil.
Řekl jsem si, že takto už to dál nejde, protože je důležité se starat o zdraví.
Na Jirku jsem narazil na internetu. Zdál se být jako člověk, kterému přirozeně kdokoli může věřit a dokáže věci vyřešit nejen efektivně, ale především rychle.
Čekal jsem, že nám to zabere několik sezení a měl jsem radost z toho, že jsem se šeredně pletl. Problém byl během hodiny vyřešen a jednoduše jsem se při procesu bavil!
Od té doby trénuji každý den bez jakýchkoli potíží.
Pokud jsi si už všiml, že máš plné zuby tvého problému a konečně cítíš, že je na čase ho nechat vyřešený v minulosti a vydat se plný radosti a spokojenosti do budoucnosti, tak si mužeš jednoduše uvědomit, že Jirka je jen jeden telefonát blízko. A že je přirozeně ten správný člověk pro tebe!
Richard

Hypnotista se specializací na kuřáky

{

Slova mění emoce, emoce vedou k akci. Akce vede ke změně.

Divi WordPress Theme