Omezující přesvědčení

Nedokážu to. Já na to nemám. To nezvládnu… přesvědčení, které nám zabrání v tom jít si za našimi sny je celá řada. Pokud však porozumíme tomu jak fungují, můžeme je změnit. Změníme-li je, změníme náš život. A na to, jak přesvědčení fungují, se zaměříme právě v tomto článku.

Cvičení vděčnosti

S tímto cvičením jsem se seznámil už před delší dobou a musím říct, že se po něm nedá neusmívat. Základní princip Člověk si 5 minut vyjmenovává věci, za které je v životě vděčný. Ale ne jako na běžícím pásu, u každé je potřeba prožít si ten pozitivní pocit, který se...

Cvičení: 3 věci

Zaručený recept na dobrou náladu po cestě do školy/práce? Ano! Toto je jedno z těch cvičení, která se dají dělat i za chůze nebo v MHD. Je jednoduché, rychlé a zábavné. („To je úžasné, Horste!“ "Ano, a když zavoláte hned, dostanete k tomu zdarma ještě vysavač a...

Máte život ve svých rukou?

Rozhodujete o tom, jaký je váš den, nebo spíš reagujete na okolnosti? Pochopit sebe znamená převzít za své činy odpovědnost. A teprve tehdy si můžeme utvářet život takový, jaký skutečně chceme. Více se dozvíte uvnitř toho článku.

Mentální budík

Jaký je nejlepší způsob, jak se vzbudit v určitou dobu? Ano, budík. Mentální budík.
Co to je mentální budík, jak jej účinně využívat se dozvíte v tomto článku…

Správné otázky

Na co se soustředíme, to „roste“. Otázky nám pomáhají směřovat náš fokus a tím energii, emoce, činy a výsledky. Kladením si těch správných otázek tak ovlivníte svůj život. Jak na to si ukážeme v tomto článku.

Divi WordPress Theme