NLP setkání – rapport, přerušení vzorce a přerámcování

Datum a čas
3. 3. 2017 | 17:30 – 20:00

Místo konání
YMCA
Kounicova 3, Brno


V pátek se můžete těšit na tři velmi praktické věci, které se využívají v NLP. Cílem je, abyste si vše vyzkoušeli a odnesli do běžného života. Můžete to brát také jako ochutnávku NLP, protože zabrousíme do různých oblastí.

1) Praktický nácvik rychlého vytvoření rapportu
Rapport je vzájemný pocit, že jsme s druhým člověkem „na jedné vlně“. V tomto stavu máme k sobě větší důvěru, interakce je mnohem příjemnější a můžeme mít pocit, že už se známe dlouho, přestože se vidíme poprvé.
Vytvoření rapportu se dá významně urychlit. Podíváme se jak a prakticky si to vyzkoušíme na několika cvičeních.

2) Přerušení vzorce chování
Velká část našeho chování je na podvědomé úrovni, chováme se podle naučených vzorců. Určitý podnět spustí vždycky stejnou reakci. Pokud je tato reakce nežádoucí, můžeme toto spojení mezi podnětem a reakcí přerušit. Budeme si to zkoušet ve dvojicích, budeme si s tím kreativně hrát.

3) Přerámcování
Tady půjde o to podívat se na stejnou situaci z jiného úhlu pohledu. Děláme to všichni, vtip je v tom dělat to cíleně, protože to změní naše emoce a tím i akce. Na každou situaci se dá podívat jinak. Tak například všimněte si rozdílu v následujících dvou pohledech:
„Nechce se mi jít běhat. Hmm, proč je to tak těžké? No, stejně mám dost práce, půjdu zítra.“
„Nechce se mi jít běhat. Hmm, zajímavý pocit! Je vtipné ho pozorovat. Nejlepší na tom je, že když ho překonám, budu mít z dnešního běhání o to lepší pocit. A překonám ho prostě tím, že se obléknu. Jdu to vyzkoušet.“

Celé setkání bude jako obvykle praktické. A můžete se spolehnout, že se dozvíte střípky i o dalších věcech z NLP, ono se to všechno hodně prolíná 🙂 Program se může mírně změnit, protože jej přizpůsobím na míru vám, kteří přijdete.

Místo: YMCA Brno, Kounicova 3
Čas: 18:30 – 21:00 (pokud bude zájem, můžeme setkání i protáhnout)
Sejdeme se v 18:25 před domem, dovnitř půjdeme společně (kdyby cokoliv, volejte na 732 819 884)
Cena: 200 Kč (platí se v hotovosti po skončení; pokud byste cítili, že pro vás akce neměla dostatečný přínos, nic neplatíte)

Bude to nabité, takže přijďte a určitě pozvěte i své známé, které by to mohlo zajímat.

Akce na Facebooku: https://www.facebook.com/events/206415623169272/

Těším se na vás!
Jirka Martišek

Rezervujte si místo

Rezervace jsou uzavřeny.

Divi WordPress Theme