Jak rychle změnit své emoce

Datum a čas
20. 10. 2017 | 17:00 – 20:00

Místo konání
Studio Arha
V. P. Čkalova 26, Praha


Workshop_naplno1

Své emoce můžeme změnit kdykoliv během několika vteřin. Pokud to zatím neumíte udělat kdykoliv „na přání“, přijďte, může vám to změnit život.
 
Málo se to ví, ale své emoce a náladu jsme schopni velmi rychle „přepnout“. Díky tomu se okamžitě změní i naše vidění světa. Děláme to neustále, jenom většinou nevědomě. Vzpomeňte si třeba, když vám nebylo úplně hej a najednou vám někdo zavolal a vás to potěšilo. Když jste pak položili telefon, svět najednou vypadal o poznání veseleji.
 
To, jak se cítíme, můžeme ovlivnit i sami a vědomě. V řádu vteřin si můžeme vybrat z naší palety nálad tu, kterou zrovna chceme či potřebujeme. Ať už jsme nervózní před vystoupením, neproduktivní v práci nebo máme „depku“, vždycky ji můžeme změnit. Jakoby lusknutím prstu. Stačí vědět, jak na to.
 
Možná vám to zní neuvěřitelně, ale to je tím, že jste se s tím pravděpodobně ještě nesetkali. Nikdo vám to zatím neukázal. Ale to nevadí, v tomto kurzu si to prakticky vyzkoušíme. Nečekejte teorii, důraz bude na praktická cvičení. Odcházet budete s jasnou představou a konkrétními zkušenostmi, které vám umožní naplno využívat svoje emoce.
 
Obsah tohoto kurzu vychází z velké části z metod a technik neurolingvistického programování (NLP). Ať už o tomto velice účinném nástroji pro osobní změnu něco víte nebo ne, na kurzu budete mít možnost k němu přičichnout a odhalit jeho sílu.


Co se na tomto kurzu můžete naučit:

  • Navodit si velmi rychle libovolný emoční stav; např. pocit štěstí, vysoké produktivity nebo uvolnění
  • dostat se na přání do stavu špičkové výkonnosti
  • rychle neutralizovat negativní emoce (např. ze starých vzpomínek)
  • změnit úhel pohledu na libovolnou situaci
  • využívat rušivé vlivy svého okolí k posílení dobré nálady a/nebo soustředění
  • využívat sílu jazyka
  • ovládat své emoce (namísto toho, aby ony ovládaly vás)

Termín: 20.10. 2017
Lektor: Lukáš Zídka
Počet účastníků: max. 15
Délka setkání: max. 3 hodiny
Cena: 250 Kč (na místě)
Na tento workshop je dobré se z hlediska kapacity prostoru registrovat (viz. níže).

 

Začínáme přesně v 18:10, přijďte 10 minut předem. Adresa je V. P. Čkalova 26, Praha Dejvice. Zvoňte na studio Arha. Pro všechny případy si uložte Lukášův telefon: 776159272.V případě dotazů neváhejte a volejte.

 

Emoce řídí naše akce. Naše akce vytváří náš život.

 

Rezervujte si místo

Rezervace jsou uzavřeny.

Divi WordPress Theme