Chcete se někdy chovat jinak, ale nejde to? Přijďte to změnit!

Datum a čas
7. 4. 2017 | 17:00 – 20:00

Místo konání
Studio Arha
V. P. Čkalova 26, Praha


Jsou situace, ve kterých nám většinou naskočí nepříjemné emoce nebo se chováme jinak, než bychom chtěli. Může to být stres při práci, strach při seznamování se s novými lidmi nebo třeba frustrace z chování někoho druhého.
Jsou to vzorce chování, které jsme si během života vědomě či nevědomě vytvořili. NLP nám dává možnosti, jak tyto vzorce změnit. A nemusí to vůbec trvat dlouho. Toto setkání vám umožní vyzkoušet si několik technik a přístupů z NLP, které vám v tom můžou výrazně pomoci. Některé své vzorce si tak můžete změnit už na tomto setkání.
Pokud s NLP zatím nemáte zkušenost, berte to zároveň jako ochutnávku toho, co to je a co to umí.
Projdeme několik způsobů, jak změnit své zažité vzorce, konkrétně (pro pokročilejší):
– swish
– přerámcování
– neutralizace kotvy
Celé setkání má jeden hlavní cíl: naučit příchozí, jak měnit své (nežádoucí) chování. Takže průběh přizpůsobíme tak, aby vám to co nejvíce pomohlo a co nejvíce jste si odnesli. Zní to dobře?
Očekáváme 10-15 účastníků. Budeme na vás dva lektoři (Lukáš Zídka a Jirka Martišek) a budeme se vám při cvičeních věnovat individuálně. Více o nás na www.nlpnaplno.cz
Délka setkání bude 2-3 hodiny.
Cena: 200 Kč (na místě)
Začínáme přesně v 18:00, přijďte prosím 10 minut předem. Adresa je V. P. Čkalova 26, Praha Dejvice. Zvoňte na studio Arha.
Pro všechny případy si uložte Jirkův telefon: 732 819 884.
Změna našeho zažitého chování nemusí trvat dlouho. Rádi vám ukážeme, jak na to.

Rezervujte si místo

Rezervace jsou uzavřeny.

Divi WordPress Theme