Chcete se někdy chovat jinak, ale nejde to? Přijďte to změnit!

Datum a čas
27. 4. 2017 | 17:00 – 20:00

Místo konání
Praha, místo včas upřesníme
,


Jsou situace, ve kterých nám většinou naskočí nepříjemné emoce nebo se chováme jinak, než bychom chtěli. Může to být stres při práci, strach při seznamování se s novými lidmi nebo třeba frustrace z chování někoho druhého.
Jsou to vzorce chování, které jsme si během života vědomě či nevědomě vytvořili. NLP nám dává možnosti, jak tyto vzorce změnit. A nemusí to vůbec trvat dlouho. Toto setkání vám umožní vyzkoušet si několik technik a přístupů z NLP, které vám v tom můžou výrazně pomoci. Některé své vzorce si tak můžete změnit už na tomto setkání.
Pokud s NLP zatím nemáte zkušenost, berte to zároveň jako ochutnávku toho, co to je a co to umí.
Projdeme několik způsobů, jak změnit své zažité vzorce, konkrétně (pro pokročilejší):
– swish
– přerámcování
– neutralizace kotvy
Celé setkání má jeden hlavní cíl: naučit příchozí, jak měnit své (nežádoucí) chování. Takže průběh přizpůsobíme tak, aby vám to co nejvíce pomohlo a co nejvíce jste si odnesli. Zní to dobře?
Očekáváme 10-15 účastníků. Budeme na vás dva lektoři (Lukáš Zídka a Jirka Martišek) a budeme se vám při cvičeních věnovat individuálně. Více o nás na www.nlpnaplno.cz
Délka setkání bude 2-3 hodiny.
Cena: 200 Kč (na místě)
Začínáme přesně v 18:00, přijďte prosím 10 minut předem. Adresa je V. P. Čkalova 26, Praha Dejvice. Zvoňte na studio Arha.
Pro všechny případy si uložte Jirkův telefon: 732 819 884.
Změna našeho zažitého chování nemusí trvat dlouho. Rádi vám ukážeme, jak na to.

Rezervujte si místo

Rezervace jsou uzavřeny.

Divi WordPress Theme